Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Ahoj, vítej doma.

Jste single, bezdětný pár nebo velká rodina? V projektu Ahoj, Vanguard najdete radost z nového bydlení. Zdaleka to není jen promyšleností konceptu, kvalitními materiály, hravostí barev, dostatkem zeleně a polohou projektu. Výstavba nabízí byty od velikosti 1+kk po 4+kk. Posuvná velkoformátová okna v každé bytové jednotce. Prostorné předzahrádky, velkorysé balkony se zábradlím z odolného skla a střešní terasa. Žádné hranice, žádná omezení, přirozené splynutí s okolím.

Oáza zeleně

Jeden ze stěžejních prvků u projektu Ahoj, Vanguard je dostatek zeleně. Pomyslná oáza. Ostrov vyrůstající ze zahrady a posunutí bytů blíže ke světlu. Slunce tak paprsky zalije i předzahrádky v prvním podlaží. Architekti totiž dům umístili na speciální podnoží. Přízemí se tak ve skutečnosti nachází již na třetím nadzemním podlaží. To znamená více světla, méně hluku a prostor navazující na okolní přírodu.

Lehkost bytí

Koncept bytového domu má dva základní materiálové směry. Prvním je z části zapuštěný parkovací dům opláštěný zelenou stěnou. Důležitý pohledový, ale také funkční prvek absorbující hluk. Samotný bytový dům je členěn deskami, jež si pohrávají s kombinací prosklených ploch a světlých fasád. Ze zdí pak vystupují římsy, balkóny a terasy. To vše dělá z Ahoj, Vanguard místo plné života, hravosti a lehkosti bytí.

Když máte rádi své sousedy

V těsné blízkosti výstavby se dokončuje loftový dům Vanguard. Výjimečný je nejen po architektonické stránce, ale také zázemím, které budou tyto dva projekty sdílet. Symbióza, která dává netušené možnosti vyžití, podpořená i tunelem, který obě nemovitosti funkčně propojí.

Máte k dispozici plně vybavené fitness, spa & wellness zónu s finskou saunou a párou, a také 18 metrů dlouhý prosklený bazén. K ochlazení po sauně je k dispozici padající ledová tříšť, samozřejmě sprchy, a nebo lze zvolit vědro se studenou vodou. Součástí je i odpočívárna. Lze využít i místnosti s masážním lehátkem a nebo vířivky umístěné hned vedle bazénu. To vše v místě bývalého protiatomového krytu.

Poznej Vanguard

Máme si kde hrát

Součástí budovy Ahoj, Vanguard bude dětský klub. Herna situovaná přímo v domě dává rodinnému bydlení zcela nový rozměr. Sloužit bude nejen pro radost ratolestí, ale také jako místo, kde si vy a vaše děti můžete najít nové kamarády a přátele.

Žádný problém s parkováním

Projekt Ahoj, Vanguard nabídne svým obyvatelům 5 pater garáží. Celkem tedy 220 parkovacích stání pro automobily a 16 pro motorky. Dalších 26 stání pak bude přímo před domem. Samozřejmostí budou nabíjecí stanice pro elektromobily.

Skvělá investice

V posledních letech v Modřanech vzniklo několik zajímavých zástaveb, které z Modřan dělají lokalitu s velkým potenciálem. A díky skvělé dopravní dostupnosti mají ideální polohu pro cestu do centra Prahy i v opačném směru na venkov.

Ahoj. Na brzkou shledanou.

Vybrat byt